ENVIRON MASQUE CITRIQUE- skóra pełna energii

kw. 18, 2015 by

ENVIRON MASQUE CITRIQUE- skóra pełna energii

Cera dojrzała wykazuje nasilone objawy starzenia się skóry, na co w bardzo dużej mierze wpływ mają szkodliwe czynniki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV. Zmarszczki, przebarwienia, utrata jędrności- to najczęściej występujące cechy cery dojrzałej. Aby opóźnić procesy starzenia się skóry koniecznością jest stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnujących na co dzień.

Marka ENVIRON oferuje nam rewelacyjny preparat w formie maski. Posiada on wszechstronne działanie, polegające na delikatnym złuszczaniu martwego naskórka, niwelowaniu wolnych rodników i zapobieganiu procesom starzenia, oraz rewitalizacji skóry.

Maska Environ Masque Citrique silnie energetyzuje dzięki składnikom aktywnym, takim jak witamina C i E, które dodatkowo wzmacniają naturalny system ochronny skóry i pomagają zachować młodość skóry na dłużej. Kwas salicylowy odświeża i oczyszcza skórę, pobudzając jej komórki do odnowy. Skwalen działa natłuszczająco, nawilżająco i ochronnie, a luteina zabezpiecza przed promieniowaniem słonecznym .

Maskę marki Environ można stosować na różne sposoby:

-jako złuszczająco-wygładzający peeling, po nałożeniu grubej warstwy

-jako liftingujący kompres na noc

-jako punktowy preparat na przebarwienia

-jako podkład rozjaśniający pod krem

Ta rewelacyjna maska może posłużyć nam jako bezwzględny „must-have” w codziennej, domowej

pielęgnacji skóry.

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *