MonoDerma E5 – Tokoferol w stężeniu 5% (witamina E)

sie 31, 2018 by

MonoDerma E5 – Tokoferol w stężeniu 5% (witamina E)

Od dzieciństwa słyszymy o tym, aby jeść owoce i warzywa, ponieważ zawierają one mnóstwo cennych witamin. Powinniśmy dbać o siebie, gdyż jak mawiał Platon: „Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim”. Okazuje się jednak, że witaminy mogą nam podarować jednocześnie dwie z powyższych korzyści. Mają bowiem kluczowe znaczenie nie tylko dla zdrowia, ale także dla wyglądu naszej skóry.

Witamina młodości- czyli siła witaminy E

Dziś kilka słów o tokoferolu, czyli witaminie E, która należy do tzw. witamin młodości. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom uniemożliwia ona wolnym rodnikom niszczenie włókien kolagenowych wpływających na jędrność skóry.

Witamina E do kupienia na: MonoDerma E5 – Tokoferol w stężeniu 5% (witamina E)

Gdzie odnajdziesz tę witaminę? Jej naturalnym źródłem są m.in. orzechy laskowe, migdały, kapusta, szpinak, czy tez jajka. Jednak to nie jedyny sposób, aby do niej dotrzeć! Najczystszą postać witaminy E w stężeniu 5% zawiera także produkt od MonoDermy. Występuje ona w formie wygodnych kapsułek, które należy aplikować na oczyszczoną skórę tylko raz dziennie.

Witamina E w kapsułkach – korzyści stosowania

Jeżeli pragniesz zlikwidować skutki starzenia się skóry, jesteś po dermatologii estetycznej, a Twoją skórę wyróżnia przesuszenie, podrażnienie lub zaczerwienienie – dobrze trafiłaś!
Zastanawiasz się, jakie korzyści wynikają ze stosowania produktu? Oto główne z nich:

Jeśli zatem Twoja cera jest sucha i wrażliwa, a Ty chciałabyś ją nawilżyć i zregenerować, witamina E będzie strzałem w dziesiątkę! Zawarta w kapsułkach utrzyma Twoją skórę w lepszej kondycji i zapewni jej potrzebne odżywienie.