Kawior w kosmetyce

paź 8, 2018 by

Kawior w kosmetyce

Kawior to solona ikra niektórych ryb, która stała się symbolem luksusu i bogactwa. Okrzyknięto go mianem wykwintnej przekąski stanowiącej ucztę dla podniebienia. Okazuje się jednak, że walory smakowe to nie jedyny atut, który ma nam do zaoferowania.

Skład kawioru

Ten podwodny skarb jest również doskonałym kosmetykiem do pielęgnacji ciała. Wszystko za sprawą jego cennych składników, które mają duży wpływ na wygląd naszej skóry. Wśród najistotniejszych wymienia się witaminy E,D,A, białka, aminokwasy, czy też pantenol.

Więcej na temat kosmetyków z kawiorem na: www.sklepestetyka.pl/Kawior_w_kosmetyce.html

Kawior a pielęgnacja skóry

Jakie rezultaty możesz osiągnąć, gdy Twoim sprzymierzeńcem zostanie kawior? Przede wszystkim Twoja skóra stanie się jędrna, napięta i elastyczna. Dodatkowo składnik ten odżywi ją i zniweluje nieestetyczne zmarszczki. Ponadto należy dodać, że substancje zawarte w kawiorze chronią przed stresem oksydacyjnym, dodają skórze wymarzonego blasku i poprawiają jej koloryt.

Kosmetyki z kawiorem

Jak widzisz ekstrakt z kawioru to odżywczy zastrzyk, który znacznie poprawi kondycję Twojej skóry. Nic więc dziwnego, że producenci tak często i chętnie dodają go do kremów, serum, maseczek, czy też płynów micelarnych.

Masz tylko jedną skórę. Zadbaj o nią jak o najcenniejszy skarb. Pomoże Ci w tym kawior – dar mórz i oceanów, który sprawi, że stanie się ona zadbana i pełna blasku.

Related Posts

Share This