Hair and Scalp

cze 18, 2010 by

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet i mężczyzn borykających się z problemem słabych i/lub wypadających włosów firma Environ zaproponowała unikalną terapię wzmacniającą włosy. W skład terapii wchodzą dwa preparaty: Tonik na włosy Hair and Scalp oraz suplement diety Enhance.

Environ Hair & Scalp

Tonik na włosy Hair and Scalp to unikatowy preparat, łatwo penetrujący skórę głowy oraz korzenie włosa, przyspiesza ich porost oraz leczniczo wpływa na skalp.

Enhance to suplement diety, który wzmacnia i odnawia włosy, skórę i paznokcie. Silikon, biotyna i siarka zawarte w preparacie działają odbudowująco a jednocześnie ochroną kolagen i elastynę przed ich rozpadem. Odpowiednio dobrana receptura Enhance powoduje, że wpływa na dwa unikalne mechanizmy poprawiające wygląd, skóry, włosów i paznokci. Nadaje im zdrowy wygląd oraz hamuje działanie destrukcyjnych enzymów.

Stosując  połączenie tych dwóch preparatów pierwsze efekty poprawy struktury włosa i ich wzmocniony odrost można zauważyć po 1 miesiącu stosowania, jednak zaleca się kurację kilkumiesięczną.

Related Posts

Share This