Foltene Pharma Hair and Scalp Treatment for Woman opinia o kuracji przeciw wypadaniu włosów

Paź 11, 2016 by

Foltene Pharma Hair and Scalp Treatment for Woman opinia o kuracji przeciw wypadaniu włosów

Obcinać zniszczone włosy czy nie?

Większość kobiet prawie codziennie myje włosy. Tłusta i oklapła fryzura nie prezentuje się ładnie i negatywnie wpływa na to jak inni nas postrzegają. Czy wiesz jednak, że częste mycie włosów spłukuje z nich powłokę ochronną, a zabiegi jakim je poddajesz tylko osłabiają ich kondycję? Suszenie, kręcenie, prostowanie, to tylko nieliczne powody uszkodzeń włosów. Zbyt częste farbowanie i przede wszystkim rozjaśnianie włosów może prowadzić do ich nadmiernego wypadania. U wielu osób końcówki są tak zniszczone, że same się wykruszają. Długie włosy z połamanymi końcami nie wyglądają dobrze, dlatego czasami lepiej po prostu je obciąć. Na szczęście możecie również spróbować zawalczyć o zdrowe włosy i poddać je intensywnej terapii.


foltene pharma kuracja przeciw wypadaniu włosów

 

Jedną z wiodących marek produkujących kosmetyki do pielęgnacji włosów na głowie jak i rzęs i brwi jest Foltene Pharma. Włoska firma, która od 1944 roku zajmuje się badaniem substancji odpowiedzialnych za wzrost włosów. Długie lata testów w laboratoriach sprawiły, że Foltene Pharma stworzyła kosmetyki, które nie tylko silnie regenerują, nawet najbardziej zniszczone włosy, ale także stymulują je do wzrosty. W ofercie Foltene Pharma znajdziecie szampony do różnych rodzajów włosów, w tym farbowanych, przetłuszczających się i z problemem łupieżu. Każdy z preparatów zawiera substancje aktywne, które skutecznie zwalczają dany problem. Do specjalistycznych szamponów będziecie mogli dobrać odpowiednie odżywki.


Dla kogo odpowiednie są kosmetyki Foltene Pharma?

Foltene Pharma tworzy produkty dedykowane mężczyznom oraz kobietom. Oprócz klasycznych produktów służących do pielęgnacji włosów marka ta oferuje wyjątkowe ampułki. Foltene Pharma Hair and Scalp Treatment for Woman to zestaw dwunastu ampułek, które regularnie stosowane przez określony czas zwiększają ilość włosów nawet o 10%. Formuła ampułek opiera się na związku zwanym Tricalgoxyl. To właśnie dzięki niemu kuracja ampułkami Hair and Scalp Treatment for Woman przynosi tak satysfakcjonujące efekty. Ampułki nie tylko wzmacniają i potęgują wzrost włosów, ale także minimalizują ich wypadanie.

 

Stosowanie  Foltene Pharma Hair and Scalp Treatment for Woman

Hair and Scalp Treatment for Woman należy stosować jedną ampułkę na dwa dni, przez okres przynajmniej dwóch miesięcy. Jeżeli to nie wasz pierwszy raz z Hair and Scalp Treatment for Woman, spokojnie możecie stosować tylko dwie ampułki w tygodniu, dla potrzymania efektów. Foltene Pharma oprócz świetnych szamponów i innych kosmetyków do włosów, stworzyła bardzo dobrą odżywkę do rzęs i brwi, a także wzmacniacze do paznokci. Warto również wspomnieć o masującej szczotce tej firmy. Działa na baterie i dzięki drganiom stymuluje cebulki włosów i poprawia mikrokrążenie. Skutkiem są nowo wyrastające oraz widocznie odbite od nasady włosy.

foltene pharma szczotka do włosó

Foltene Pharma to marka wybierana przez osoby, które mają duże problemy z wypadaniem włosów oraz ogólnie słabą kondycją skóry głowy. Preparaty tej firmy pozwalają w kilka miesięcy poprawić stan włosów oraz zahamować ich zbyt intensywne wypadanie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *