FEG Eyelash Enhancer + Eyebrow Enhancer | Odżywka wzmacniająca rzęsy + Odżywka do brwi

Paź 23, 2014 by

FEG Eyelash Enhancer + Eyebrow Enhancer | Odżywka wzmacniająca rzęsy + Odżywka do brwi

Marka FEG przygotowała specjalny zestaw stanowiący skuteczną kurację dla słabych rzęs i brwi. W jego skład wchodzi FEG Eyelash Enhancer i FEG Eyebrow Enhancer.

Kup FEG Eyelash Enhancer: www.sklepestetyka.pl/FEG_FEG_Eyelash_Enhance.html

Pierwszy produkt to odżywka, która wzmacnia rzęsy zapobiegając ich łamaniu i wypadaniu. W formule preparatu znajdują się wyciągi roślinne, które przyspieszają regenerację i odżywiają rzęsy. Dzięki specjalnemu aplikatorowi można równomiernie i łatwo pokryć każdą rzęsę. FEG Eyelash Enhancer nie wywołuje podrażnień ani alergii, nie zmienia też koloru tęczówki.

Drugi produkt, to odżywka to brwi, która dzięki potrójnemu działaniu zwiększa długość, grubość oraz przyciemnia brwi. W formule preparatu obecny jest enzym zawierający bogactwo aminokwasów – EPM, który pobudza mieszki włosowe do wzrostu oraz przedłuża fazę ich życia.

FEG Eyelash Enhancer należy stosować po uprzednim demakijażu każdego dnia wieczorem, natomiast FEG Eyebrow Enhancer dwa razy dziennie – rano i wieczorem na oczyszczone i suche brwi. Oba produkty posiadają wygodne i precyzyjne aplikatory.

Kuracja preparatami FEG powinna trwać około dwóch miesięcy. Taki czas pozwala na uzyskanie gęstych i mocnych brwi oraz długich i wypielęgnowanych rzęs.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *