Co na porost włosów? – Preparaty na łysienie

gru 21, 2017 by

Co na porost włosów? – Preparaty na łysienie

Nie stosuję metalowych szczotek, które mogłyby okaleczyć skórę mojej głowy. Unikam suszarki i wszelkich urządzeń, narażających moje włosy na działanie gorącego powietrza. Nie farbuję ich i nie nakładam na nie żelu.
Jeżeli mógłbyś z czystym sumieniem wypowiedzieć powyższe słowa, a mimo to dotyka Cię problem wypadających włosów, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiele osób traci nadzieję, ponieważ mimo dbania o włosy, borykają się z wypadającymi kosmykami. Czasami przychodzi nawet myśl, że jest to walka z wiatrakami. Należy pamiętać jednak, że przyczyn łysienia może być naprawdę wiele. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób cechuje szybkie tempo życia, a co za tym idzie, jesteśmy zestresowani i często zapominamy o odpowiedniej diecie. Warto pamiętać, że tak samo jak my potrzebujemy motywacji do działania, tak włosy potrzebują składników, które pomogą im uaktywnić cebulki.

Znajdowanie kosmyków na poduszce, szczotce czy też w brodziku prysznicowym nierzadko budzi frustrację i rozdrażnienie. Dlatego też, należy zastosować wzmacniającą odżywkę, która pozwoli wyjść z roli Don Kichota. W uporaniu się z problemem niezbędne jest zastosowanie odżywki, której składniki są przemyślane i wzajemnie się uzupełniają.

Taki preparat powinien regenerować, odbudowywać oraz nadawać włosom sprężystości i blasku. Sprayem, który potrafi tego dokonać jest YUDA Hair Growth Spray. Wyróżnić można trzy podstawowe zalety tego preparatu. Przede wszystkim, pobudza on każdy rodzaj włosa i zapobiega łysieniu. Jest również w formie sprayu, co ułatwia aplikację kosmetyku, ponieważ wystarczy jedynie spryskać nim skórę głowy. To wszystko możliwe jest dzięki fenomenalnemu połączeniu składników aktywnych.

Pierwszym z nich jest minoksydyl, który nierzadko umieszczany jest na liście najważniejszych składników w walce z wypadaniem włosów. Zmniejsza on wrażliwość mieszka włosowego oraz poprawia jego ukrwienie. Ekstrakt z korzenia angeliki ma istotny wpływ na regulację wydzielanego sebum, czyli łoju skórnego, który nie sprzyja wzrostowi włosów. Z kolei ekstrakt roślinny, jakim jest żeń-szeń może się okazać pomocny w przypadku problemów z niedokrwioną skórą głowy. Dzięki niemu, wszelkie substancje odżywcze oraz tlen będą miały możliwość dotarcia do włosa. Jeżeli chodzi natomiast o rdest wielokwiatowy, poprawia on kondycję włosów, przywracając również prawidłowy poziom pH skóry.

FEG YUDA Hair Growth Spray - spray regenerujący włosyKosmetyki FEG YUDA do kupienia na: www.yudahair.pl
Wybierając produkt zawierający istotne dla skóry głowy składniki, możemy przestać myśleć o tym, że walka z wypadającymi włosami nie ma sensu. Przy odrobinie chęci, systematyczności i konsekwencji w działaniu, można osiągnąć pożądane efekty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *