Colway Atelokolagen – zastosowanie i opinia

Paź 28, 2017 by

Colway Atelokolagen – zastosowanie i opinia

Jedną z lepiej przebadanych substancji w kosmetologii jest kolagen. Na jego podstawie tworzy się wiele produktów, które służą w różnym celu. Bywa on bazą kosmetyków przeciwtrądzikowych, odmładzających, a także nawilżających. Zapisał się już na stałe w kosmetyce XXI wieku i zdaje się,  że tak łatwo nie zostanie zapomniany. O kolagenie mówi się ogólnie, ale mało kto wie, że występuje w różnych formach. Pod lupę wzięłam ostatnio kosmetyki, które zawierają jego różne odmiany, aby sprawdzić, czy będą wtedy lepiej działać.

Wybrałam Colway Atelokolagen

Więcej produktów z kolagenem marki Colway: www.sklepestetyka.pl/colway

W czystym kolagenie znajdziecie Ropokolagen, Prokolagen  i Atelokolagen. To dzięki nim efekt jaki daje stosowanie produktu jest tak piorunujący. Producent, który słynie z nieszablonowych rozwiązań dodał również do preparatu złoto oraz serycynę. Surowiec od kilku tysięcy lat służył damom w pielęgnacji skóry i włosów. Podobno Kleopatra miała wykorzystywać złoto jako swój sekret piękna i wiecznej młodości. Kolagen od marki Colway już raz pojawił się w mojej kosmetyczce, ale wtedy miałam okazję stosować go jedynie w podstawowej formie. Colway Atelokolagen w stosowaniu jest podobny, ale efekty daje nieco silniejsze. Z pewnością uzależnione jest to jednak od wielu indywidualnych czynników.

Działanie Colway Atelokolagen

Pierwszym widocznym efektem po zastosowaniu kolagenu jest znaczna poprawa nawilżenia skóry. Osobiście mam problem z nadążaniem smarowania cery kremami, dlatego zdziwiłam się kiedy po zastosowaniu Colway Atelokolagen nie musiałam przez cały dzień marwtić się o to, czy makijaż już w pełni ztarł mi się z twarzy, a skóra jest boleśnie sucha. Kolagen bardzo dobrze wnika w powierzchnię cery i widocznie ją napina. Zaaplikowany make-up bardzo dobrze się prezentuje, nawet lepiej niż z wykorzystaniem bazy pod makijaż, ponieważ składniki aktywne zawarte w preparacie wypełniają wgłębienia i zmarszczki na powierzchni skóry. Colway Atelokolagen zmienia również poziom napięcia twarzy. Policzki są mocno ujędrnione, a skóra przestała być wiotka. Co ciekawe efekt ten można uzyskać w bardzo krótkim czasie. Skutki stosowania kolagenu szybko odbiją się na waszej twarzy. Stanie się ona widocznie młodsza, a w dodatku gęstsza i nawilżona. Co ciekawe serycyna zawarta w Colway Atelokolagen świetnie wyrównuje kolor skóry. Dlatego jeżeli macie przebarwienia spodziewajcie się, że zostaną one rozjaśnione. Oczywiście wspiera ona również działanie nawilżające, tak aby nie było możliwości aby cera się odwodniła. Przesuszona skóra jest bardziej podatna na różne czynniki zewnętrzne, które mogą ją uszkodzić, oraz szybciej się starzeje. Serycyna naturalnie pozbywa się z powierzchni cery obumarłych komórek naskórka, skutecznie ją odświeżając i pozostawiając ją pięknie promienną.

Stosowanie Colway Atelokolagen

Przed przystąpieniem do aplikacji kolagenu należy dobrze oczyścić skórę twarzy. Zastosujcie żel oczyszczający oraz tonik jeżeli go używacie, dzięki temu będziecie mieć pewność, że pozbyliście się całego brudu. Podczas dnia na skórze osadzają się zanieczyszczenia, które nie usunięte zapychają pory i powodują stany zapalne, dlatego tak ważne jest regularne oczyszczanie cery. Po dokładnym odświeżeniu delikatnie zmoczcie skórę i wmasujcie Colway Atelokolagen w buzię, szyję i dekolt. Kolagen ma bardzo miłą konsystencję, a zabieg nim jest niezwykle relaksujący. Warto poświęcić kilka minut na dokładne wmasowanie i wklepanie go w skórę twarzy. Nastepnie po jego wyschnięciu można zastosować krem i wykonać makijaż. Colway Atelokolagen na tyle dobrze wypełnia wgłębienia na powierzchni skóry i ją wygładza, że nie ma potrzeby stosowania bazy pod make-up.

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *