Pielęgnacja stóp – wskazówki

Sie 20, 2018 by

Pielęgnacja stóp – wskazówki

Słońce, piasek, zimne napoje, kwiaty, spacery – to wszystko kojarzy nam się z jedną porą roku – latem. Wakacje to czas relaksu, podczas którego pragniemy czuć się świeżo i lekko. Wiele osób uwielbia wówczas bose spacery po trawie lub plażowym piasku, które zapewniają odprężenie i bliskość natury.

O tej porze roku na co dzień zakładamy klapki lub sandały, które także odkrywają nasze stopy. Aby czuć się komfortowo i mieć pewność, że letnie obuwie prezentuje się naprawdę dobrze, należy zadbać o wygląd swoich stóp.

O pielęgnacji stóp również na: www.sklepestetyka.pl/Piekne_stopy_na_plazy_

Starannie pomalowane paznokcie to nie wszystko!

Nie chodzi tu wyłącznie o perfekcyjnie wykonany pedicure. Oczywiście pastelowe lakiery i wakacyjne wzorki wyglądają rewelacyjnie. Musisz zdawać sobie jednak sprawę, że wbrew pozorom malowanie paznokci stanowi dopiero ostatni etap pielęgnacji. W jaki sposób powinna wyglądać Twoja droga do zadbanych stóp?

Zadbane stopy – wskazówki

Pierwszy krok to kąpiel. Dodaj do wody soli kosmetycznej i ciesz się chwilą relaksu. Taka mieszanka pozwoli Ci zmiękczyć naskórek oraz pozbyć się obrzęków.

Drugi istotny krok podczas tej wędrówki to peeling. Pozbądź się martwego naskórka! Dzięki temu przygotujesz skórę na przyjęcie cennych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. W związku z tym nikogo nie zdziwi z pewnością trzeci krok, czyli nawilżenie i regeneracja.

Dopiero po realizacji tych etapów możemy stwierdzić, że jesteśmy w domu. To czas na spiłowanie paznokci, pielęgnację skórek, płytki i wybór wymarzonego lakieru.

Zadbane stopy i dłonie to wizytówka każdego człowieka. Istotną rolę pełni nie tylko wygląd paznokci, ale także, a może przede wszystkim zdrowa, gładka i nawilżona skóra.

Related Posts

Share This