Sukces Environu

sty 27, 2011 by

Kosmeceutyki to unikalny rodzaj kosmetyków, stworzonych na podstawie rzetelnych naukowych badań medycznych i farmaceutycznych, co wiąże się przede wszystkim z ich większą skutecznością.

Pierwszy kosmeceutyk pojawił się za sprawą dr. Desmonda Fernandes’a – chirurga plastycznego, który w latach 90. opracował rewolucyjne w działaniu kremy dla osób po operacji plastycznej. Sukces na starcie firmy Environ zaowocował jej dynamicznym rozwojem i wypuszczeniem na rynek dziesiątek nowych produktów, przeznaczonych zarówno dla pacjentów klinik chirurgii estetycznej, jak i wszystkich, tych którym zdrowie i wygląd nie są obojętne.

Spośród szerokiej gamy produktów firmy Environ na szczególne wyróżnienie zasługuje tonik do włosów dla mężczyzn Hair & Skalp. To właśnie mężczyźni najczęściej cierpią z powodu przedwczesnego tracenia włosów, często także ich dotykają rozmaite schorzenia skóry głowy.

Odpowiedzią nowoczesnej medycyny na powyższe problemy jest właśnie tonik Hair & Skalp. W jego składzie znajduje się biotyna i biotyna tripeptydowa – 1, odpowiedzialne za skuteczne pobudzanie wzrostu włosa. Znaczna zawartość witamin z grupy B (zwłaszcza B15 i B5) w optymalnym stężeniu działa wzmacniająco i nawilżająco. Całość wzmocniona jest antyseptycznym działaniem olejku z drzewa herbacianego i wyciągu z rozmarynu.

Czym jednak różni się ten tonik od innych, reklamowanych jako równie rewelacyjne i rewolucyjne? Po pierwsze tym, że wyprodukowała go jedna z najbardziej uznanych firm farmaceutycznych na świecie. A po drugie tym, że mnie osobiście tonik bardzo pomaga.

Related Posts

Share This