Environ – Krem C-Boost – Odbudowa i regeneracja skóry

kw. 14, 2011 by

Rozszerzone i pękające naczynka krwionośne tzw. pajączki są problem wielu kobiet w różnym wieku. Zaczerwienienia mogą pojawiać się w okolicy policzków i nosa  najczęściej na skutek picia kawy, mocnej herbaty, alkoholu czy spożywania ostrych przypraw. Skóra ta jest trudna w codziennej pielęgnacji, wymaga też specjalnych dodatkowych zabiegów. Krem odżywczy to niezwykle skuteczny preparat w sytuacji, gdy skóra potrzebuje wzmocnienia i regeneracji.

Environ - Krem C-Boost

Dla odbudowy i regeneracji skóry firma Environ opracowała Krem C-Boost. Preparat przeznaczony jest dla każdego typu cery, a w szczególności skóry naczynkowej. W swoim składzie posiada cenne witaminy A, C, E i Beta-karoten redukujące uszkodzone naczynka, przebarwienia i zmarszczki. Krem Environ C-Boost działa rozświetlająco, ujędrniająco i zmiękczająco na skórę. Dzięki stosowaniu tego produktu  skóra uzyskuje prawidłowe nawilżenie i zdrowy wygląd.

Laboratoria Environ zalecają stosowanie kremu co drugi dzień, aby przyzwyczaić skórę do jego intensywnego działania i uzyskania lepszych efektów.

Related Posts

Share This