Environ – Focus-Cit kosmetyczny, Domowa mezoterapia

maj 19, 2011 by

Environ wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów rozszerzając swą ofertę o Focus-Cit, który jest urządzeniem do mezoterapii.

Focus-Cit  składa się z 15 igieł o wymiarach 0,2 mm, wyposażony w wygodną rączkę do trzymania. Przeznaczony jest do stosowania zarówno w warunkach domowych, a także w profesjonalnych gabinetach przez lekarzy czy kosmetologów. Przyrząd ten pozwala na zabiegi w trudnodostępnych miejscach na twarzy: powieki, nos, górna warga oraz okolice małżowin usznych. Nakłucia Focus-Cit powinny być wykonywane w kierunku pionowym, poziomym lub ukośnym.

Environ - Focus-Cit

Firma Environ zaleca stosować Focus-Cit przez 10 -15 minut, 7 razy w tygodniu używając dodatkowo preparatów Environ. W trakcie wykonywania mikronakłuć skóra powinna być lekko naciągnięta, aby igły mogły łatwo wkuwać w powierzchnie skóry. Po każdym użyciu przyrząd należy dezynfekować przez zastosowanie płynu  Environ – Cleaning Solution.

Cała tajemnica mikronakłuwania przyrządem Focus-Cit  tkwi w jego codziennym używaniu i stosowaniu kosmoceutyków firmy Environ, które w swym składzie zawierają witaminy A oraz C.