Environ – taka powinna być każda firma

paź 12, 2010 by

Mało jest znanych firm na świecie, które – zarówno od strony samego produktu, jak i pracowników i kadry zarządzające – mogłyby konkurować z firmę Environ. W branży kosmeceutyków (kosmetyków, powstałych na bazie i z wykorzystaniem wiedzy farmaceutycznej i medycznej).

environ profesjonalna firma

Co takiego unikalnego ma do zaoferowania Environ?

Przede wszystkim cechą wyróżniającą tą firmę spośród innych jest osoba jej założyciela – wizjoner, badacz i praktyk. Desmond Fernandes, z zawodu i wykształcenia jest chirurgiem plastycznym (uznawanym za jednego z najlepszych na świecie). W latach 90. swoją uwagę – oprócz ciągle działającej praktyki – poświęcił kwestiom związanym z  kuracją po zabiegu chirurgicznym.

Swoją działalność Environ rozpoczęła od sprzedaży zaledwie dwóch kremów przeznaczonych dla osób po operacji plastycznej, przyśpieszających regenerację skóry i utrwalających efekty zabiegu. Doskonała formuła i efektywność tych produktów szybko została dostrzeżona, zapotrzebowanie na produkty zwiększało się, co spowodowało rozwinięcie oferty firmy.

Następny aspekt – produkty. Wszystkie serie kosmeceutyków opracowywane są w nowoczesnym laboratorium w Kapsztadzie, którego sercem i największą chlubą jest ośrodek naukowo – badawczy. Wszystkie tworzone nam próbki, poza kontrolą wewnętrzną, przechodzą rygorystyczne testy w akredytowanym, międzynarodowym laboratorium. Wszystkie wyroby firmy Environ są bezpieczne w stosowaniu, dopasowane do potrzeb różnego rodzaju skóry. Każdy produkt zawiera w sobie unikalną, idealnie dopasowaną dawkę witamin oraz biopeptydów, które stymulują skórę i przyśpieszają strukturalną jej odbudowę.

Co więcej – w swej ofercie Environ ma nie tylko kosmetyki przeznaczone dla rekonwalescentów po zabiegu chirurgicznym, ale także całe serie przeznaczone do codziennej pielęgnacji i odmładzania skóry, w tym także specjalną serię dla mężczyzn.

Related Posts

Share This