Environ – Roll-Cit Kosmetyczny

cze 9, 2010 by

Roll-Cit Kosmetyczny – nowa wersja

Głównym warunkiem efektywności zastosowania związków aktywnych jest możliwość ich dotarcia do danego miejsca w tkance, w odpowiednim stężeniu i czasie tak by substancje podawane w formie kosmetycznej mogły dotrzeć do tego obszaru w odpowiedniej ilości i czasie zabezpieczającym je przed zbyt szybkim utlenieniem.

Roll-Cit kosmetyczny podnosi penetrację aktywnych składników w skórę mikronakłuwając tylko warstwę rogową naskórka. 10000 razy lepsza penetracja preparatów Environ w głąb skóry (od zwykłej aplikacji produktów na powierzchnię skóry) oraz wysoki poziom witamin A, C i E stymulują naturalny proces produkcji kolagenu.

Mikronakłuwanie skóry połączone z prowadzaniem produktów Environ przez pacjenta w domu, przynosi skórze idealne efekty.
Urządzenie wyposażone jest w rączkę i wałeczek z mikroigiełkami ze stali nierdzewnej. Powinien być przechowywany w opakowaniu, które chroni przed dziećmi, zapewnia czystość i zabezpiecza przed uszkodzeniem.


Po każdorazowym zastosowaniu Roll-Cit wystarczy  przemyć wodą raz w tygodniu lub płynem dezynfekującym.

Zabieg Roll-Cit kosmetyczny polega na systematycznym mikronakłuwaniu powierzchni skóry urządzeniem przez 5 do 20 minut w zależności od obszaru skóry poddanej terapii oraz bezpośredniej aplikacji kosmoceutyków Environ na tak przygotowaną skórę. Poruszanie wałeczkiem w różnych kierunkach skóry gwarantuje równomierne rozmieszczenie mikronakłuć, a tym samym równomierną dystrybucję aktywnych witamin na całej powierzchni naskórka.

W celu uniknięcia reakcji retinoidalnej w początkowej fazie poleca się stosowanie niższych stężeń witaminy A w produktach, stopniowo do coraz wyższych wraz z antyutleniaczami.
Roll-Cit kosmetyczny minimalizuje oznaki starzenia się skóry. Po kilku miesiącach skóra produkuje zwiększony kolagen i uzyskuje znaczną redukcję zmarszczek i blizn, napięcie zwiotczałej skóry, redukcję przebarwień oraz pogrubienie żywej części naskórka. Mikronakłuwanie wałeczkiem w różnych kierunkach skóry gwarantuje równomierne rozmieszczenie mikronakłuć, a tym samym równomierną dystrybucję aktywnych witamin na całej powierzchni naskórka.

Do najczęściej stosowanych produktów Environ po mikronakłuwaniu należą preparaty o najwyższych stężeniach witamin: Olejek Essentia, AVST, Krem Ultra, Serum C-Quence, zawierające najwyższe stężenie Wit.A  w wysokości 10.000j.m.
Krem C-Boost o najwyższym stężeniu witaminy C w postaci tłuszczowej, doskonale przebijającej się przez podwójną warstwę lipidową

Po zabiegach z wykorzystaniem wałeczka kosmetycznego następuje znaczna poprawa elastyczności i napięcia oraz zwiększenie grubości skóry, redukcja zmarszczek, blizn, pigmentacji, a także redukcja popękanych naczynek.

Rezultaty stosowania Roll-Cit kosmetycznego :
:: Pomaga odbudować prawidłowe napięcie skóry
:: Pogrubia skórę
:: Wygładza zmarszczki
:: Wizualnie redukuje blizny
:: Redukuje przebarwienia skóry

Korzyści mikronakłuwania naskórka
:: Zabieg jest całkowicie naturalny
:: Może być używany samodzielnie w domu
:: Jest bezbolesny
:: Nie powoduje niszczenia skóry
:: Może być używany na cienkiej skórze
:: Nie ma nadwrażliwości na słońce
:: Może być używany na wszystkich częściach ciała, twarzy i szyi
:: Daje efektywne rezultaty w stosunku do kosztów urządzenia
:: Znacznie wzmacnia zabiegi jonoforezy i sonoforezy
:: Może być stosowany po zabiegu medycznym Roll-Cit
:: Może być stosowany po laseroterapii
:: Może być stosowany w miejscach niedostępnych dla lasera

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *