Environ – Profesjonalna firma kosmetyczna

Sie 12, 2010 by

Environ – firma założona przez słynnego chirurga plastycznego, która zaczynając od zaledwie dwóch oferowanych produktów, obecnie stała się dużym przedsiębiorstwem z nowoczesnym laboratorium, produkującym całe serie uznanych produktów – posiada w swej ofercie także linię przeznaczoną specjalnie dla mężczyzn.

environ

W jej skład wchodzą oczywiście wszelkiego typu produkt związane z goleniem się, ale znajdziemy też inne – jak na przykład uniwersalny żel pod prysznic. Uniwersalny, bowiem można go stosować na całe ciało – łącznie z włosami i twarzą. Cechą wyróżniającą ten produkt jest z pewnością ochrona przed słońcem, a także znaczna ilość substancji oczyszczających i zmiękczających (m.in. wyciąg z herbaty zielonej i Honeybush). Odznacza się także przyjemnym cytrusowym zapachem, powstałym na skutek połączenia rumianku, cytryny, kolendry i pomarańczy.

Równie obiecująco prezentuje się innym produkt z linii przeznaczonej dla mężczyzn – ENVIRON Daily Moisturiser, czyli krem na co dzień. Skutecznie nawilża skórę twarzy, dodatkowo – jak każdy produkt fej firmy – skutecznie chroni przed wolnymi rodnikami. Zawiera średnie stężenia witaminy A oraz filtr ochronny przed promieniowaniem słonecznym. Efektem jego stosowania jest widoczne wygładzenie Marczak, a także wyrównanie kolorytu skóry

Tonik do włosów, dzięki swej unikalnej recepturze (kompleks witamin i biotyna) ma silne działanie antyoksydacyjne, ponadto wzmacnia włosy i nawilżą skórę głowy. Charakteryzuje się także działaniem antyseptycznym. Jego cechą charakterystyczną jest silna penetracja skóry głowy i poprzez uwalnianie składników stymulowanie i przyśpieszanie porostu włosów.

Related Posts

Share This