Environ – Lotion Derma-Lac

Gru 22, 2010 by

Wszystkie kobiety dbające o swoja urodę wiedzą, że bardzo ważne w codziennej pielęgnacji  oprócz stosowania  kremów pielęgnacyjnych jest stosowanie preparatu ułatwiającego wchłanianie aktywnych substancji.

environ derma lotion


Doskonałym preparatem ułatwiającym penetrację związków aktywnych w skórę jest   Lotion  Derma-Lac. Wyjątkowa formuła preparatu powoduje, że skutecznie zmniejsza on grubość warstwy rogowej naskórka oraz zmiękcza skórę stóp, dłoni i łokci. Miejsca szorstkie i nieestetyczne odzyskują dawną sprężystość i zdecydowanie młodszy wygląd. Zawarty w lotionie łatwo penetrujący kwas mlekowy z łatwością likwiduje rogowacenia okołomieszkowe, doskonale nawilża i rozjaśnia skórę.

Marzymy o miękkiej, elastycznej i jędrnej skórze ud, pośladków oraz brzucha, teraz te marzenia mogą się spełnić.  Wyjątkowa formuła Lotion Derma –Lac w połączeniu z olejkiem Essentia jest bardzo przydatny w redukowaniu rozstępów i blizn oraz cellulitu.

Regularne stosowanie  Lotionu  Darma-Lac sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd, staje się miękka i delikatna w dotyku.

Related Posts

Share This