Environ – Intensive Hair and Scalp – tonik do włosów i skóry głowy

Kwi 15, 2014 by

Environ  – Intensive Hair and Scalp – tonik do włosów i skóry głowy

Zima się kończy a nadejście wiosny to okres wrzucania na dno szafy szalików, kurtek i ciepłych czapek. Wiosna to najlepszy moment żeby właściwie zadbać o włosy, których nie ukryjemy już tak łatwo jak w zimie pod kapturem czy czapką. Dla wszystkich którzy pragną na wiosnę pochwalić się pięknymi, długimi  i bujnymi włosami proponujemy Environ Intensive Hair and Scalp – tonik do włosów.

Jest to jedyny w swoim rodzaju preparat, bez problemu przenikający w głąb korzenia włosa i skóry głowy, wpływający na nią regenerująco oraz przyspieszający porost włosów. W swojej formule zawiera biotynę i biotynę tripeptydową -1, których zadaniem jest stymulowanie wzrostu włosów, witaminę B12 oraz prowitaminę B5 o działaniu nawilżającym i wzmacniającym. Tonik pomaga także w zwalczaniu łupieżu. W swoim składzie dodatkowo zawiera:

  • Witaminy A, E, B5 i B12 o działaniu wzmacniającym, nawilżającym i antyoksydacyjnym
  • Biotynę, która  jest odpowiedzialna za stymulowanie porostu włosów
  • Wyciąg z drzewa herbacianego oraz ekstrakt z rozmarynu o działaniu antyseptycznym

Tonik Hair & Scalp jest preparatem szczególnie polecanym osobom, które poszukują efektywnej kuracji wzmacniającej włosy, bez względu na wiek i płeć. Efektywność produktu uzależniona jest od swoistych  uwarunkowań wewnętrznych organizmu, do których należą m.in. okres ciąży i karmienia piersią, menopauza, stres, drastyczna dieta oraz dysfunkcje endokrynologiczne. Aby uzyskać wymarzone rezultaty, oprócz używania toniku Environ Intensive Hair and Scalp należy nie zapominać o odpowiednich suplementach diety w postaci tabletek wzmacniających włosy. Składnikami takich preparatów jest najczęściej biotyna, skrzyp polny, witamina B6 i żelazo.

Toniku Environ Hair and Scalp należy używać za każdym razem po umyciu włosów. Należy go rozpylić na skórze głowy, dla lepszego rezultatu wmasować okrężnymi ruchami. Preparat nie jest tłusty i nie wymaga spłukiwania, należy pozostawić go na skórze aż do wchłonięcia.

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *