Kerastase – Anktywne oczyszczanie skóry głowy

Sty 9, 2015 by

Kerastase – Anktywne oczyszczanie skóry głowy

Przetłuszczanie się włosów to bardzo problematyczne zjawisko, które skutkuje wieloma negatywnymi konsekwencjami. Niezrównoważona praca gruczołów łojowych prowadzi do powstawania łojotoku, pogarsza się również stan zdrowia skóry i zmienia się jej mikroflora. Osłabione cebulki włosów powodują ich wypadanie. Czynniki te wywołują również negatywne skutki psychiczne, w postaci złego samopoczucia i kompleksów. Niezwykle istotnym elementem pielęgnacji przetłuszczających się włosów jest dogłębne oczyszczanie skóry głowy.

Kerastase – wejdź po więcej produktów.

Marka Kerastase stworzyła rewelacyjny kosmetyk, który eliminuje przetłuszczanie się włosów już w ciągu 48 godzin. Kerastase Capital Force Anti Gras Spray został specjalnie zaprojektowany dla osób o skórze łojotokowej. Wystarczy spryskać suche lub wilgotne włosy, począwszy od ich nasady. Należy pozostawić produkt do wchłonięcia, nie spłukiwać.

Kerastase Capital Force Anti Gras Spray dokładnie oczyszcza skórę głowy i przywraca jej równowagę. Przynosi niezwykły komfort i odświeża włosy. Zawiera opatentowany system „Systeme Taurine”, czyli kompleks składników aktywnych biologicznie, które przywracają witalność włosom i regulują wydzielanie łoju. Są to:

Tauryna – odbudowuje i wzmacnia włókno włosa, odżywia cebulki
D-biotyna – wspomaga wzrost włosów, zapobiega ich wypadaniu
Ceramidy – zapobiegają odparowywaniu wody z naskórka, są elementem cementu międzykomórkowego, regulują proces złuszczania się naskórka
Arginina – wzmacnia włókno włosa, rewitalizuje mieszki włosowe

Produkt jest całkowicie bezpieczny dla skóry i zaleca się codzienne jego stosowanie.

Sprawdź:  www.sklepestetyka.pl/Kerastase_Capital_Force_Anti_Gras_Spray.html

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *