Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder – moja opinia

paź 12, 2016 by

Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder – moja opinia

Jeżeli tak jak ja lubicie stosować nowe produkty, na pewno spodoba się wam Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder. To świetna alternatywa dla klasycznego podkładu. Nie tylko produkt ten jest w pełni mineralny, a więc idealny dla skóry, ale również występuje w postaci sypkiego pudru. To nowość na rynku, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę, ponieważ działa równie dobrze, o ile nie lepiej niż klasyczne fluidy.

Jak stosować Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder?

Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder to przede wszystkim bardzo dobre krycie, w stosownej dla skóry formie. Fluid jest pięknie opakowany w przezroczysto-złote opakowanie. Wystarczy je otworzyć i wysypać niewielką ilość na górne wieczko. Najlepiej aplikować go pędzlem, okrężnymi ruchami zaczynając od środka twarzy, schodząc ku szczęce. Możecie wcześniej delikatnie spryskać pędzel wodą termalną, lub oliwką, dzięki temu minerały jeszcze lepiej wnikną w skórę, tworząc długotrwały makijaż.

silk of marocco puder mineralny

Dla jakiej cery Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder będzie odpowiedni?

Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder jak najbardziej nadaje się dla cery trądzikowej, na której widoczne są liczne wypryski. Ze względu na dogodną formę, więcej produktu można nałożyć na miejsca problematyczne. Kosmetyk ten to kombinacja podkładu i pudru w jednym, tak więc można osiągnąć bardzo satysfakcjonujące efekty kryjące. Jeśli jednak nie jesteście pewni, czy Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder pokryje bardzo duże wypryski i stany zapalne, możecie zastosować pod niego Silk Oil of Morocco Pure Mineral Liquid. Jest to klasyczny podkład w płynie, który pozwala uzyskać pełne krycie. Jeżeli zdecydujecie się na zastosowanie podkładu w płynie, pamiętajcie aby nie nakładać następnie za dużo Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder. Co prawda bardzo dobrze dopełnia on podkład w płynie, ale jest zdecydowanie za mocny dla młodej buzi i powinien wówczas służyć tylko jako wykończenie makijażu.

silk of marocco puder mineralny

 

Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder nie zanieczyszcza porów i nie powoduje ich zatykania. W składzie podkładu zawarto odpowiednie substancje, które mocno nawilżają, odżywiają oraz powodują, że skóra wygląda idealnie jak z photoshopa. Aby całkowicie wyeliminować ryzyko wystąpienia podrażnień, w składzie Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder zawarto ekstrakt z aloesu, który zapobiega podrażnieniom i koi skórę. Warto również podkreślić bardzo dobre nawilżające właściwości aloesu. Wśród składników wykorzystanych do produkcji Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder użyto także oleju arganowego, który wykazuje wszechstronne działanie. Nie tylko chroni skórę przed promieniami UV, regeneruje uszkodzenia, zapobiega wysuszeniu, zabezpiecza cerę przed działaniem wiatru i zmian temperatury, ale także pomaga w leczeniu trądziku, spłyca blizny i wzmaga proces zabliźniania ran.

Nowe formy kosmetyków są zawsze dobrą okazją do kupienia czegoś nowego. Testowanie nowości kosmetycznych wielu kobietom sprawia olbrzymią radość. Silk Oil of Marocco Pure Mineral Powder jest bardzo przyjemny w użytkowaniu i w dodatku wydajny, można się więc nad nim zastanowić.