Koncentrat antyoksydacyjny na noc – Resveratrol

maj 9, 2018 by

Koncentrat antyoksydacyjny na noc – Resveratrol

Firmy kosmetyczne posiadają w swojej ofercie produkty przeznaczone do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc. Czy istnieje między nimi jakakolwiek różnica?
To nie jest jedynie chwyt marketingowy, ponieważ takie rozgraniczenie niesie ze sobą szereg zalet. Przede wszystkim, stosując oba rodzaje kosmetyków, zapewniamy skórze kompleksową opiekę.

Kosmetyki na dzień i na noc – różnica
Co do kosmetyków na dzień, raczej nie mamy wątpliwości do czego są przeznaczone. Zazwyczaj stosuje się je w celach ochronnych. W ciągu dnia skóra wystawiana jest bowiem na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych tj. wiatr, czy też promieniowanie UV. Głównie przez nie, narażona jest na przesuszenie. W związku z tym, preparaty na dzień zwykle osłaniają i nawilżają skórę.
Jednak, co z kosmetykami na noc? Czy są nam rzeczywiście potrzebne? Odpowiedź jest prosta – jak najbardziej tak! Przyczyną jest fakt, że nocą, skóra regeneruje się najintensywniej. Dzięki poprawie mikrokrążenia, substancje zawarte w kosmetykach dużo lepiej się wchłaniają, a tym samym oferują efektywniejsze działanie.

Resveratrol – zregeneruj swoją skórę!
Jak zatem wybrać odpowiedni produkt na noc? Powinnaś dostarczyć swojej skórze preparaty najwyższej jakości, które intensywnie ją zregenerują. Kosmetykiem godnym uwagi jest koncentrat antyoksydacyjny na noc – Resveratrol. Stanowi on intensywną kurację naprawczą. Jego składniki zostały dobrane w taki sposób, aby regenerować uszkodzenia skóry związane z wiekiem oraz szkodliwym wpływem promieniowania UV. Stosowanie preparatu pozwala osiągnąć korzyści w postaci:

  • gęstej i elastycznej skóry,
  • braku oznak zmęczenia i stresu,
  • zdrowego i młodzieńczego blasku,
  • rozjaśnionej skóry.

Noc jest idealnym czasem na odżywianie i regenerację skóry. Właśnie wtedy najbardziej wchłania ona aktywne składniki kosmetyków. Postaw więc na preparaty wysokiej jakości i ciesz się dobrą kondycją skóry!

Related Posts

Share This