Ciąża – krem na rozstępy

mar 1, 2019 by

Ciąża – krem na rozstępy

Ciąża to trudny i jednoczenie najpiękniejszy czas w życiu kobiety. Całe otoczenie z czułością patrzą na brzuch ciężarnej, ale tylko ona wie co się kryje za stanem błogosławionym. To nie tylko cudowny czas oczekiwania na przyjście malucha, ale również wiele obaw dotyczących ciała kobiety. Nierzadkim zjawiskiem są przecież nadprogramowe kilogramy, opuchnięcia, rozstępy.

Balsamy ujędrniające i przeciw rozstępom

Wiele z nas zastanawia się, czy kosmetyki przeciw rozstępom działają. Każda z nas marzy również o balsamie ujędrniającym, który rzeczywiście działa. Na szczęście istnieją jeszcze producenci, którzy nie tylko pięknie piszą o efektach, których oczekujemy. Szereg pozytywnych komentarzy posiada między innymi producent Naturativ. Posiada on linię Baby Care – Pielęgnacja dla dzieci i kobiet w ciąży, która jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Posiadają oni w swojej ofercie „Balsam dla Mamy przeciw Rozstępom i Ujędrniający”.

Naturativ - Balsam dla Mamy przeciw Rozstępom i Ujędrniający

 

Każda mama ceni sobie zdrowie i naturalne kosmetyki, jakim jest właśnie powyższy balsam. Musimy pamiętać, że mama to praca na pełen etat, bez urlopu i odbioru nadprogramowych nocnych godzin w „pracy”. Tym bardziej, swoje ciało i zdrowie każda kobieta powinna sobie stawiać jako jeden z priorytetów. W końcu nie bez powodu, mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Jest w tym powiedzeniu znacznie więcej niż ziarno prawdy.
Balsam z linii Baby Care jest dostosowany zarówno do skóry naczyniowej, normalnej, suchej, wrażliwej jak i odwodnionej. Chyba nie trzeba nic dodawać, bo naturalne kosmetyki i ich rzeczywiste działanie same się obronią.

Zdrowie przede wszystkim

W walce o lepsze, w znaczeniu zdrowsze, piękniejsze ciało mogą nam pomóc kosmetyki, ale również zdrowa dieta i sportowy tryb życia. Nie należy się bać aktywności fizycznej. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Spacery, basen, siłownia. Możliwości naprawdę jest bardzo dużo. Wraz ze zmieniającym się ciałem nasz umysł też będzie szczęśliwszy. Warto dać sobie szansę na lepsze samopoczucie, w tym chociażby czasami zainwestować w naprawdę dobre kosmetyki.

Related Posts

Share This