Medik8 – Rewitalizujący nawilżający krem dzień Anti-Age z naturalnymi filtrami SPF 15

maj 10, 2018 by

Medik8 – Rewitalizujący nawilżający krem dzień Anti-Age z naturalnymi filtrami SPF 15

Ogrzewanie skóry w promieniach słonecznych nie tylko poprawia samopoczucie, ale jest także świetną okazją do tego, aby dostarczyć organizmowi potrzebnej dawki witaminy D. Jednak zbyt długie narażanie skóry na działanie słońca, powoduje powstawanie przebarwień i przyspiesza starzenie.
Ponadto, warto zauważyć, że promienie mogą być tak samo szkodliwe latem, jak i zimą. Dlatego też, do codziennej pielęgnacji warto wybrać kosmetyk, który zregeneruje, nawilży, ale także ochroni Twoją skórę przed słońcem.

Wybierz preparat z filtrem!

Nawilżający krem na dzień od Medik8 to produkt, który przykuwa uwagę, dzięki temu, że oferuje bardzo szeroki wachlarz korzyści. Po pierwsze, należy zauważyć, że zawiera on naturalne filtry SPF 15. Zastanawiasz się, co tak naprawdę oznacza ten skrót? Określa on, ile czasu dłużej można przebywać na słońcu po użyciu kosmetyku. Innymi słowy, jeżeli dana osoba bez zastosowania jakichkolwiek preparatów, rumieni się np. po 20 min, to po aplikacji kosmetyku z filtrem SPF15, ten czas będzie dłuższy o 15 razy, czyli w tym przypadku o 5 godzin.

Jeszcze więcej zalet kosmetyku…

Krem rewelacyjnie chroni skórę przed słońcem. Ale to nie wszystko! Produkt dodatkowo rewitalizuje ją i głęboko nawilża. Ponadto, stanowi on także intensywną kurację przeciwstarzeniową, o czym świadczy fakt, iż bez problemu pozbywa się z powierzchni skóry nieestetycznych zmarszczek. W efekcie, staje się ona jędrna, gładka, elastyczna i promienna.

Wygląd skóry jest naszą wizytówką. Warto zatem dokładnie pielęgnować swoją cerę, chronić ją przed szkodliwym działaniem słońca i w rezultacie czuć się pewnie we własnej skórze.