Kuracja przeciwzmarszczkowa z Sesdermą

Lis 13, 2018 by

Kuracja przeciwzmarszczkowa z Sesdermą

Proces starzenia się skóry jest nieunikniony. Pierwsze zmarszczki dostrzegamy zazwyczaj wokół oczu. Jest to spowodowane bogatą mimiką twarzy oraz cienką i delikatną skórą występującą w tych okolicach.

Wraz z upływającym czasem brakuje jej kolagenu, przez co niedoskonałości stają się coraz bardziej widoczne. Nie warto bezczynnie się temu przyglądać! Systematyczna i właściwa pielęgnacja może bowiem opóźnić starzenie się skóry.

Sesderma: Krem pod oczy + Krem na noc

Sesderma oferuje swoją pomoc osobom, które zamierzają rozpocząć intensywną pielęgnację przeciwzmarszczkową. W jej ofercie znajduje się zestaw składający się z kremu pod oczy oraz kremu na noc.

Dlaczego producenci zdecydowali się właśnie na takie połączenie? Krem pod oczy zwiększa napięcie delikatnej i wrażliwej skóry oraz maksymalnie ją nawilża. Krem na noc nie znalazł się obok niego przypadkowo. To właśnie nocą składniki odżywcze najlepiej wchłaniają się w skórę, intensywnie ją regenerując.

Retinol – właściwości

Odpowiednie zestawienie kosmetyków jest istotne. Jednak nie mniej ważną rolę pełni ich skład. Głównym komponentem obu produktów jest retinol, czyli witamina A, zwana również witaminą młodości. Często stosuje się ją w kosmetykach ze względu na szerokie spektrum działania. Składnik ten cofa objawy fotostarzenia się skóry, wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy oraz redukuje zmiany trądzikowe.

Regularne stosowanie preparatów zawartych w zestawie to gwarancja poprawy kondycji Twojej skóry, która stanie się jędrna, napięta, pełna blasku i młodzieńczej witalności. Jeżeli zatem marzysz o takim rezultacie, zaufaj sile retinolu i wybierz zestaw, który dzięki bogactwie silnych składników aktywnych zapewni Ci kompleksową pielęgnację skóry twarzy.