Image Skincare – Intense Lightening Hand Creme SPF 15 – Krem do rąk intensywnie rozjaśniający przebarwienia i plamy starcze

lis 23, 2018 by

Image Skincare – Intense Lightening Hand Creme SPF 15 – Krem do rąk intensywnie rozjaśniający przebarwienia i plamy starcze

Zadbane dłonie są niezbędne, aby czuć się pewnie podczas kontaktów z innymi ludźmi. Jednak zanim wykonasz wymarzony manicure i wybierzesz finezyjne wzorki, które mają pojawić się na Twoich paznokciach, zatroszcz się o skórę swoich dłoni.

Sucha skóra to nie jedyny problem!

Podstawą jest oczywiście intensywne nawilżanie skóry. Systematyczne używanie kremu do rąk pozwoli Ci zregenerować szorstki naskórek. Jednak suchość skóry to nie jedyna bariera w drodze po zadbane dłonie.
Wiele osób boryka się również z przebarwieniami oraz plamami starczymi. Ich główną przyczyną jest nadmierne wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Jeżeli zatem borykasz się z nierównomiernym kolorytem, przesuszeniem oraz utratą jędrności i elastyczności – rozwiązanie jest bliżej niż myślisz!

Image Skincare – Krem do rąk na przebarwienia

W takiej sytuacji na ratunek przychodzi produkt od Image Skincare, a mianowicie Intense Lightening Hand Creme SPF 15, czyli krem do rąk intensywnie rozjaśniający przebarwienia i plamy starcze. Produkt chroni skórę przed działaniem słońca oraz rozjaśnia występujące zmiany pigmentacyjne.

 

Image Skincare - Intense Lightening Hand Creme SPF 15 - Krem do rąk intensywnie rozjaśniający przebarwienia i plamy starcze

 

Razem z nim pozbędziesz się nieestetycznych przebarwień i niekomfortowej suchej skóry. Ponadto kosmetyk zadba także o właściwą ochronę antyoksydacyjną. Nie są mu straszne wolne rodniki oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Pamiętaj, że zadbane dłonie to Twoja wizytówka. Warto się o nie zatroszczyć, ponieważ codzienna pielęgnacja jest niezmiernie prosta. Wystarczy nosić krem ze sobą i aplikować go kilkukrotnie w ciągu dnia, gdy po prostu zajdzie taka potrzeba.

Wówczas skóra Twoich dłoni stanie się odżywiona i pozbawiona niedoskonałości w postaci przebarwień, a Tobie pozostanie już tylko wybór lakieru, dzięki któremu dłonie będą wyglądały estetycznie i schludnie.