Germaine de Capuccini – Mat Perfecting Primer – Bezbarwna baza matująca pod makijaż

lut 5, 2019 by

Germaine de Capuccini – Mat Perfecting Primer – Bezbarwna baza matująca pod makijaż

Aktualnie trwa moda na gładką, wręcz porcelanową cerę. Aby osiągnąć ten efekt niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja skóry oraz podkład dobrany do jej kolorytu. Nie można jednak zapominać o podstawie udanego makijażu, jaką stanowi baza pod podkład.

Baza pod makijaż od Germaine de Capuccini – korzyści zastosowania

Głównym zadaniem bazy jest przedłużenie trwałości makijażu tak, aby móc cieszyć się perfekcyjnym wyglądem przez cały dzień. Nie można jednak zapominać, że dodatkowo kosmetyk ten wygładza skórę oraz oferuje efekt idealnego zmatowienia.

Kosmetyki marki Germaine de Capuccini kupić można na: www.sklepestetyka.pl/germaine-de-capuccini

Dziś bliżej przyjrzymy się produktowi, jakim jest Mat Perfecting Primer, czyli baza matująca pod makijaż od Germaine de Capuccini, z którą efekt alabastrowej cery jest w zasięgu ręki. Baza zapewnia trwałość i jednolitość makijażu, wygładza zmarszczki i bruzdy mimiczne oraz zmniejsza widoczność rozszerzonych porów i matuje skórę. Nareszcie Twój makijaż pozostanie w nienaruszonym stanie przez wiele godzin.

W jaki sposób aplikować bazę pod podkład?

Kosmetyk należy nałożyć na twarz dopiero po wchłonięciu się kremu pielęgnacyjnego. Ponadto warto pamiętać o zasadzie „im mniej tym lepiej”. Produkt przeznaczony jest bowiem do nakładania miejscowego. Nie musisz zakrywać nim całej twarzy. Zazwyczaj wystarczy niewielka ilość bazy, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Jeżeli chcesz, aby podkład wyglądał na Twojej skórze jak najlepiej, postaw na kosmetyk do zadań specjalnych, czyli bazę pod makijaż. Dzięki niej pożegnasz się z przebarwieniami i niedoskonałościami cery, jednocześnie utrwalając swój make – up. Zaufaj temu niepozornemu kosmetykowi i ciesz się rewelacyjnym efektem!