dr Haushka – olejek do kąpieli

mar 27, 2017 by

Zima kojarzy mi się z sauną i olejkami. Wyobrażam sobie gorące źródła i parującą wodę, która pachnie różami. Nadeszła już pora roku, która dla wielu osób oznacza ubieranie się w wiele warstw i czerwone nosy, jednak dla mnie to ulubiony okres. Latem pielęgnacja ciała jest wzmożona ze względu na obecność słońca, które wpływa na kondycję skóry. Zimą z kolei należy dobrze odżywiać i zabezpieczać skórę przed zimnem. Nic nie sprawdza się wówczas lepiej niż tłusty olejek, do smarowania lub do kąpieli.

Pięknie pachnie i mocno odżywia

Olejek, którego używam musi posiadać wiele znanych mi substancji, które faktycznie zmieniają stan skóry i pachnieć, najlepiej słodko i przyjemnie. Tak właśnie trafiłam na Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence. To olejek do ciała, który niesamowicie relaksuje. Jego działanie skupia się na dogłębnym odżywieniu, nawilżeniu i zmiękczeniu skóry. Gorące kąpiele nie powinny często gościć w pielęgnacji skóry, ale raz na tydzień można pozwolić sobie na przyjemną kąpiel. W szczególnosći w okresie jesienno zimowym kiedy za oknem nie ma zachęcających widoków.

Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence wygładza skórę i nadaje jej jedwabistą miękkość. W codziennym wirze pracy i zajęć, czasami łatwo zapomieć o sobie. Kuracja relaksacyjna

Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence pozwoli wam znaleźć czas dla siebie i wykorzystać go w pełni. Kąpiel to moment kiedy można pobyć samemu ze swoimi myślami i odprężyć się, a nic nie sprawdzi się do niej lepiej jak pięknie pachnący olejek.

Skład Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence 

Woda różana, olejek jojoba i migdałowy. Substancje zastosowane do stworzenia olejku są w pełni naturalne i delikatnie pielęgnują ludzką skórę. Ich połączenie sprawia, że cera jest jeszcze lepiej i silniej odżywiana. Osoby o bardzo suchej skórze z pewnością skorzystają z działania Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence, ponieważ już po kilku kąpielach można zauważyć różnicę w miękkości oraz nawilżeniu. Olejki słyną ze swoich właściwości wygładzających i zmiękczających. Olejek jojoba sprawia, że skóra robi się jedwabista już po paru zastosowaniach. Zapach, który posiada Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence wywołany jest przez wodę różaną. Swoje zastosowanie odnalazła w kosmetyce już wiele lat temu. Kąpiel w płatkach róż była dawniej postrzegana jako coś wyjątkowego, obecnie wykorzystuje się oprócz samych kwiatów, również wodę różaną. Dzięki temu skóra może chłonąć właściwości pochodzące z róż. Przede wszystkim woda różana bardzo dobrze wpływa na stan skóry osób skłonnych do podrażnień oraz trądziku. Bardzo dobrze łagodzi naskórek i uelastycznia go, dzięki czemu nie jest on aż tak bardzo narażony na powstanie urazów. Woda różana nawilża oraz odżywia, a to co lubię najbardziej to jej zapach. Po długich godzinach, po kąpieli można wyczuć jej delikatną woń na skórze.

Stosowanie Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence

Olejek do kąpieli, na włosy, do ciała. To jak będziecie używać olejku do ciała z wodą różaną zależy tylko od was. Producent zleca go do kąpieli, wystarczą dwie, trzy nakrętki dodane do kąpieli, aby skutecznie się zrelaksować. Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence można również zastosować na suche miejsca po kąpieli. Wówczas skóra będzie mocno odżywiona. Stosując olejek na końcówki włosów można je wypielęgnować i dodać im blasku. Dr Hauschka Rose Nurturing Bath Essence można nakładać również na nadgarstki, aby później spryskać je perfumami, można wtedy wydłużyć czas trwania zapachu na skórze.