Revitalash – Hair Advanced – Odżywka wzmacniająca do włosów

gru 10, 2018 by

Revitalash – Hair Advanced  – Odżywka wzmacniająca do włosów

W dzisiejszych czasach problem rzadkich i kruchych włosów nie jest czymś nowym. Częste stylizacje „na gorąco” w połączeniu ze szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych sprawiają, że wiele kobiet posiada słabe kosmyki. Sposobem na poprawę ich kondycji jest regularne stosowanie odżywki do włosów.

Więcej kosmetyków marki Revitalash odnaleźć można na: www.sklepestetyka.pl/revitalash

Revitalash Odżywka do włosów – efekty

Na uwagę zasługuje Hair Advanced, czyli wzmacniająca odżywka od Revitalash. Kosmetyk wzmacnia i pogrubia włosy. Jego formuła opiera się na cennych składnikach takich jak: miłorząb japoński, żeń – szeń, pigowiec japoński i białka pszenne. Unikalny skład sprawia, że włosy stają się gęstsze, a przede wszystkim zdrowsze.

Aplikacja produktu

Sposób używania odżywki nie jest skomplikowany i nie wymaga wiele czasu. Jedyne co trzeba zrobić to nałożyć ją na czyste i wilgotne włosy, w miejscach, gdzie są szczególnie kruche i rzadkie. To wszystko, ponieważ nie ma konieczności spłukiwania odżywki.

Revitalash - Wzmacniająca odżywka do włosów

Kosmetyk należy stosować systematycznie, pamiętając jednak o zachowaniu umiaru. Aplikowanie go częściej niż raz na dobę lub w wielkich ilościach nie sprawi, że preparat zacznie działać szybciej i lepiej. Sukces zapewni jedynie regularny masaż skóry głowy w wybranych, najbardziej potrzebujących miejscach.

Zapomnij o wypadaniu włosów! Zadbaj o zdrowy styl życia i postaw na profesjonalne kosmetyki, które zapewnią Ci widoczne rezultaty.