Skin Medica Vitamin C + E Complex – Recenzja

sie 10, 2016 by

Skin Medica Vitamin C + E Complex – Recenzja

Sucha, mało jędrna, niejednolita cera to zmora wielu kobiet. Nie tylko zmarszczki wyglądają nieatrakcyjnie, podobnie wygląda sprawa z przebarwieniami i obwisłą skórą. Na takiej cerze make-up nie utrzymuje się długo, a w dodatku ciężko się go nakłada. Nie musicie jednak przyzwyczajać się do tych urodowych mankamentów, ponieważ SkinMedica Vitamin C + E Complex efektywnie je zredukuje.

Witaminy młodości dla Twojej skóry!

skin medica serum

Każda z nas ma swoje własne rytuały pielęgnacyjne, tak więc mogą się one różnić, w zależności od kobiety. Jedne Panie wolą stosować kremy, inne stawiają na serum, a jeszcze inne na wodę termalną. Skóra kocha substancje odżywcze, witaminy i minerały, tak więc cokolwiek wybieracie, zwracajcie uwagę aby preparaty zawierały wiele dobroczynnych składników. SkinMedica Vitamin C + E Complex zawiera dwie witaminy młodości, C i E, które razem działają wręcz rewelacyjnie. Najlepsze w SkinMedica Vitamin C + E Complex jest to, że działa kompleksowo. Nie tylko spłyca zmarszczki, ale również eliminuje przebarwienia. Mogą być to plamy wywołane słońcem, depigmentacją bądź starością.

Stosowanie Skin Medica Vitamin C + E Complex

SkinMedica Vitamin C + E Complex należy zastosować codziennie rano na oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy. Pamiętajcie jednak, że serum aplikuje się przed kremem, lub podkładem. Dzięki temu wzmacnia działania tych produktów, w dalszym etapie pielęgnacji. Przed użyciem SkinMedica Vitamin C + E Complex należy odwrócić je do góry nogami i kilka razy uderzyć, na przykład o wewnętrzną stronę dłoni. Dzięki temu składniki aktywne zawarte w SkinMedica Vitamin C + E Complex dobrze się wymieszają i uaktywnią. Następnie możecie wycisnąć jedną dawkę serum na dłoń lub spodek i nałożyć palcem na miejsca strategiczne, czyli czoło, policzki, nos i brodę. SkinMedica Vitamin C + E Complex nalepiej delikatnie wklepać, ruchami do góry, dzięki temu skóra dokładnie wchłonie preparat. Jeżeli macie plamy również na dekolcie czy szyi, spokojnie możecie zastosować serum na te okolice. Połączenie witaminy C i E w preparatach przeciwstarzeniowych jest dość popularne. To jedne z lepiej odmładzających witamin, które dogłębnie odżywiają skórę. Witamina C przy regularnym stosowaniu przywraca skórze jędrność i rozjaśnia ją. Witamina E chroni cerę przed za wczesnym starzeniem, opóźniając ten proces. SkinMedica Vitamin C + E Complex odżywi nawet najbardziej szarą buzię, na której widoczne są liczne przebarwienia i zmarszczki. Serum działa dużo bardziej intensywnie od kremu, dlatego polecane jest dla osób z dużymi niedoskonałościami skórnymi. Na SkinMedica Vitamin C + E Complex najlepiej nałożyć krem przeciwzmarszczkowy, dzięki temu jego działanie będzie jeszcze silniejsze i perfekcyjnie zsynchronizuje się z serum SkinMedica Vitamin C + E Complex.

skin medica serum do skóry

Wiele produktów do pielęgnacji twarzy zawiera chemiczne ulepszacze, zapachy i inne parabeny. SkinMedica Vitamin C + E Complex to połączenie czystych witamin, które w mgnieniu oka odżywiają skórę, nadając jej zdrowy kolor.