Piękne włosy w domowych warunkach

paź 12, 2017 by

Piękne, gęste i lśniące włosy to nie tylko (choć przede wszystkim) jeden z podstawowych atrybutów pięknej kobiety, to także ważny element naszego wyglądu, podnoszący naszą atrakcyjność w oczach innych. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale i mężczyzn.

Niestety – zanieczyszczenia naszego środowiska, zwłaszcza w mieście, stres i niedobory witamin i związków organicznych w naszej codziennej diecie negatywnie wpływają na stan naszych włosów i skóry głowy. Włosy stają się łamliwe, suche, często mają skłonność do wypadania.

Na szczęście specjaliści z firmy Environ przyszli nam z pomocą. Unikalny, opatentowany skład toniku Hair and Scalp gwarantuje poprawę kondycji naszych włosów. Jego unikalność polega na oddziaływaniu na całego włosa, począwszy od jego korzenia. Przyśpiesza jego odbudowę i leczenie, a w konsekwencji poprawia wygląd całego włosa. Ponadto tonik ten – z racji zawieranie niespotykanie duzego stężenia witamin i innych pożytecznych związków działa dobroczynnie na cały organizm. Regularne stosowanie toniku Hair and Scalp przez kilka miesięcy widocznie poprawi stan naszej skóry oraz sprawi, że nasze samopoczucie i zdrowie wyraźnie się poprawią.

Unikalne podejście do produkcji kosmetyków, wieloletnie doświadczenie, nowoczesny ośrodek  badawczy i cały sztab najwyższej klasy specjalistów to gwarancja, że każdy produkt firmy Environ spełni swe zadanie. Dodatkowo warto wiedzieć, że wszystko odbywa się tu bezinwazyjnie, stosowanie jakiegokolwiek kosmetyku tej firmy nie wiąże się z żadnym ryzykiem, a one same nie są testowane na zwierzętach.

Related Posts

Share This