Environ Sun Care Lip Balm – opinia

lis 26, 2016 by

Environ Sun Care Lip Balm – opinia

Wielkimi krokami zbliża się sezon narciarski. W zależności od tego jak duży mamy budżet oraz wolny czas możemy pozwolić sobie na wyjazd w polskie góry lub zagranicę. Należy jednak liczyć się z tym, że pomimo tego, że zima kojarzy nam się ze śniegiem i mrozem, towarzyszy jej również słońce. Śnieg skutecznie odbija promienie, tak więc tym bardziej narażeni jesteśmy na powstanie poparzenia słonecznego lub przynajmniej odbitego kształtu googli na twarzy. Oprócz klasycznej opalenizny wielu osobom podczas górskich przejażdżek nieco przeszkadzają spierzchnięte lub również poparzone usta. Częste oblizywanie sprzyja przesuszaniu się skóry, a aplikując filtr przeciwsłoneczny w większości pomija się usta. Jest to bardzo częstym błędem, ponieważ niestosowanie ochrony przeciwsłonecznej na ten obszar sprzyja szybszemu starzeniu się skóry.

Nie zapominaj o ustach!

environ na suche ustaTo jeden z najczęstszych grzechów narciarzy. Pomimo tego, że w wielu miejscach można zakupić pomadki ochronne, wiele osób decyduje się na zrezygnowanie z takiej ochrony. Nie tylko zmarszczki mogą pojawić się wówczas szybciej na ustach i skórze wokół nich. Unikając pielęgnacji ust można spodziewać się pogorszenia stanu skóry, pierzchnięcia, uczucia szczypania i dyskomfortu. Każde oblizanie ust wówczas sprawia, że stają się one coraz bardziej suche, a jedynie to przynosi chwilową ulgę. Warto więc przed wyjazdem zimowym przygotować się i zabrać ze sobą balsam ochronny. Oprócz tego, że powinien mocno odżywiać skórę i chronić ją przed zimnem, dobrze jakby posiadał filtr przeciwsłoneczny. Taką przykładową pomadką ochronną spełniającą te wszystkie warunki jest Environ Sun Care Lip Balm.

Balsam ochronny do ust z filtrem UV!

Dzięki odkryciom naukowców coraz więcej dowiadujemy się o ludzkim ciele i o tym jakie czynnyki mają na nie wpływ. Environ Sun Care Lip Balm jest wynikiem tych odkryć. Połączenie skutecznego balsamu odżywiającego spierzchnięte usta i pomadki chroniącej przed silnym promieniowaniem słonecznym. Co więcej, Environ Sun Care Lip Balm działa prewencyjnie. Czyli jeżeli udajecie się w góry i wasze usta wciąż mają się dobrze, najlepiej byłoby zachować ten stan rzeczy. Z pomocą przychodzi wtedy balsam od marki Environ. Posiada on w składzie wosk pszczeli, który świetnie zabezpiecza skórę przed podrażnieniami oraz przesuszeniem. Możecie więc liczyć na to, że skóra będzie w jeszcze lepszym stanie niż przed wyjazdem. Wystarczy aplikować Environ Sun Care Lip Balm kilka razy dziennie,wtedy kiedy odczuwa się taką potrzebę, a usta i skóra wokół nich po zimowym wyjeździe będą jeszcze bardziej gładkie i nawilżone.

Moc witamin dla Twoich ust!

environ lip balm

Environ Sun Care Lip Balm oprócz wosku pszczelego, posiada w sobie witaminę C oraz E. Działają one nawilżająco, odżywczo oraz odmładzająco. Silnie przeciwdziałają wolnym rodnikom i przywracają równowagę skórze. Environ Sun Care Lip Balm składa się również z masła Shea oraz skwalenu, które idealnie wygładzają oraz zmiękczają delikatną skórę na ustach.

 

Related Posts

Share This