Environ Sun Care Lip Balm – Balsam do ust

Lip 17, 2014 by

Environ Sun Care Lip Balm – Balsam do ust

Lato tuż tuż. Zbliża się czas długiego wygrzewania na słońcu. W tym czasie nie zapominajmy o stosowaniu kremów z odpowiednio wysokim filtrem. Pamiętajmy także o odpowiedniej pielęgnacji naszych ust, którym także potrzebna jest odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna. Marka Environ przygotowała specjalny produkt, który zapewni naszym ustom ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym – Sun Care Lip Balm.

Balsam do ust Environ Sun Care Lip Balm, skutecznie odżywia i regeneruje usta oraz zapobiega ich wysuszeniu. W swojej formule zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 25. W składzie preparatu znajduje się także witamina C i E, które mają działanie antyoksydacyjne oraz wosk pszczeli i masło Shea działające nawilżająco i zapobiegające pękaniu ust. Skład preparatu wzbogacono o skwalen, który wygładza i zmiękcza usta.

Environ Sun Care Balm powinien być stosowany tak często jak to możliwe, minimum dwa razy dziennie. balsam jest polecany dla wrażliwych i przesuszonych ust, które wymagają regeneracji i ochrony przed szkodliwym działaniem zewnętrznych czynników.

Related Posts

Share This