ENVIRON – nieco historii

gru 17, 2015 by

ENVIRON – nieco historii

Firma ENVIRON została założona w roku 1990 w Republice Południowej Afryki przez kardiochirurga i chirurga-plastyka dr Desmonda Fernandes. Swoje pierwsze kremy do twarzy stworzył mając na uwadze osoby po przebytych operacjach plastycznych. Preparaty miały na celu szybko i skutecznie regenerować skórę po zabiegach, oraz jak najdłużej utrzymywać ich efekt. Kosmetyki szybko zyskały ogromną ilość swoich zwolenników, co zapoczątkowało masową produkcję.

Preparaty marki Environ należą do kosmeceutyków, czyli kosmetyków, których formuła opracowywana jest w oparciu o wiedzę z dziedziny medycyny i farmacji. Wykorzystywane są obecnie w gabinetach odnowy biologicznej, medycyny estetycznej, lekarskich, dermatologicznych i w gabinetach chirurgii plastycznej.

Firma Environ dba o wysoki poziom swoich produktów. Ich receptura dostosowywana jest dla najbardziej wymagających klientów. Z powodzeniem mogą być stosowane przez osoby o cerze wrażliwej i alergicznej, gdyż gwarantują wysoki poziom systemu ochrony skóry i jej pielęgnacji, nie zaburzając przy tym jej naturalnej bariery ochronnej.

Kosmetyki Environ nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, takich jak sztuczne barwniki, środki zapachowe, oraz posiadają dostępną, minimalną ilość konserwantów.

Dzięki tak łagodnej formule, preparaty te gwarantują doskonałe efekty regenerujące i odmładzające wobec każdej, nawet najdelikatniejszej skóry.

Produkty Environ do kupienia tutaj.

Related Posts

Share This