Environ na rynku dermokosmetyków

Sty 27, 2011 by

Dr Desmond Fernandes to nazwisko utożsamiające pasję, zamiłowanie do wiedzy, zdolności badawcze, ale także komercyjny sukces.

Environ – to największe dzieło życia dr. Fernandes’a – jedna z najbardziej innowacyjnych firm kosmetycznych (a w zasadzie kosmeceutycznych) na świecie.

Początki Environu sięgają lat 90. ubiegłego wieku. Wtedy to jej założyciel – jeden z bardziej cenionych na świecie chirurgów plastycznych postanowił wspomóc kurację pooperacyjną swoich pacjentów. Po długotrwałych, żmudnych badaniach opracował recepturę dwóch kremów przyśpieszających regenerację skóry. Ich działanie okazało się tak dobre, że niemal błyskawicznie zyskały one rozgłos na całym świecie, co pozwoliła na intensywny rozwój firmy Environ.

Environ dziś to jedno z najnowocześniejszych laboratoriów, zatrudniające najwyższej klasy specjalis

tów. To właśnie tam, w sercu firmy – w ośrodku badawczym i innowacyjnym w Kapsztadzie powstają nowe, unikalne i opatentowane formuły kolejnych kosmeceutyków.

Firmę Environ wyróżnia także rzetelność – poza własnymi badaniami i testami, każdy nowy produkt poddawany jest drobiazgowym analizom w międzynarodowym, akredytowanym  laboratorium.

Dynamiczny rozwój firmy zaowocował powstanie wielu serii i linii preparatów przeznaczonych nie tylko dla rekonwalescentów, ale także dla wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i swój wygląd.

Related Posts

Share This