Environ Masque Citrique – Maska energetyzująca

kw. 18, 2014 by

Environ Masque Citrique – Maska energetyzująca

Environ Masque Citrique to maska energetyzująca, która ma złuszczające, antyoksydacyjne, i rewitalizujące działanie. W swoim składzie zawiera witaminy C i E – dwa najsilniejsze antyoksydanty, chroniące skórę i włókna kolagenowe przed uszkodzeniem. Wzbogacona jest o kwas salicylowy, który delikatnie złuszcza martwe komórki warstwy rogowej, sprawiając, że skóra staje się gładka i świeża oraz luteinę chroniącą przed działaniem promieni słonecznych. W formule znajduje się także skwalen wzmacniający i nawilżający skórę.

Po zastosowaniu maseczki Environ Masque Citrique skóra stanie się dogłębnie nawilżona i zregenerowana.

Maseczka polecana jest cerom dojrzałym z wyraźnymi oznakami fotostarzenia. Maski nie powinny stosować osoby korzystające z solarium lub narażone na długotrwałe i częste działanie promieniowania słonecznego.

Environ Masque Citrique może być stosowana na 3 sposoby:
1. Położona wielowarstwowo jako maseczka raz lub dwa razy w tygodniu na noc – działa  liftingująco poprawiając owal twarzy i jędrność szyi.
2. Punktowo na noc w celu redukcji przebarwień
3. Na całą powierzchnię pomaga rozjaśnić koloryt skóry, oraz odświeżyć zmęczoną skórę.
4. Gruba warstwa maski krystalizuje się w postaci białego proszku. Dzięki temu spełnia rolę peelingu, nie powodując płatkowego złuszczania się skóry.

Related Posts

Share This