Environ – lider wśród kosmeceutyków

Paź 12, 2010 by

Environ to legendarna już firma, która jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek kosmeceutyki, a więc unikalne kosmetyki, które powstały na bazie wieloletnich doświadczeń medycznych i farmaceutycznych.

W swej bogatej ofercie oferuje różnorakie produkty – przeznaczone do codziennej pielęgnacji, serię przeciwdziałającą oznakom starzenia się skóry czy specjalistyczne serie na różne problemy skórne.

environ firma kosmeceutyczna

Szczególnie godny polecenia wydaje się być seria przeznaczona specjalnie na blizny. To pierwsza tego typu kuracja, którą można zastosować w warunkach domowych. Podstawowymi jej składnikami jest specjalistyczny żel na blizny Scar Science, uzupełniany zestawem kremów i olejków ze znacznymi, dobrze przyswajalnymi dawkami witaminy A i C. Stosowanie tych dwóch produktów pozwala na wypełnienie ubytków skórnych i odbudowie zniszczonego naskórka. Skutkiem tego działania jest wyraźna optyczna redukcja blizny.

Jeszcze bardziej unikalnym i – nie waham się użyć tu tego słowa – rewolucyjnym produktem jest Roll – on. Kuracja ta polega na masowaniu i mikronakłuwaniu naskórka, dzięki czemu zawarte w kosmetykach witaminy i związki organiczne szybciej i lepiej wchłaniają się w głąb naszej skóry. Efektem tego jest wyraźne zwiększenie sprężystości skóry, jej odmłodzenie i zwiększenie elastyczności.

Wspaniałym uzupełnieniem powyższej kuracji będzie unikalna, opracowana w laboratorium Environ linia Regenerująca. Podstawą działania tych produktów jest witamina A i różne przeciwutleniacza. To właśnie dzięki nim nasza skóra zyskuje dodatkową ochronę przed wolnymi rodnikami, odpowiadającymi za jej starzenie.

Related Posts

Share This