Environ- kuracja przeciwzmarszczkowa pod oczy

Kwi 27, 2015 by

Environ- kuracja przeciwzmarszczkowa pod oczy

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i niezwykle delikatna. Codziennie narażamy ją na rozciąganie, efekty okazywania emocji, stresu, czy upływu czasu. Najczęściej pojawiającym się problemem okolic oczu są drobne zmarszczki w zewnętrznych kącikach, tzw. „kurze łapki”, obrzęki i sińce pod oczami.
Marka Environ proponuje nam rewelacyjną kurację przeciwzmarszczkową, energetyzującą i odmładzającą. Environ Anti-Aging Eye Treatments to przede wszystkim redukcja zmarszczek wokół oczu, ale również redukcja cieni i zasinień, oraz opuchnięć pod oczami.

Zestaw zawiera:

C-Quence Eye Gel – żel o właściwościach nawilżających, wspomagających przepływ krwi i limfy, a także spłycających zmarszczki.

Focus-Cit – niezwykły instrument, precyzyjnie redukujący problemy delikatnej skóry okolic oczu. Działa analogicznie do urządzenia o nazwie Roll-Cit, jednak jego fenomen polega na precyzyjności, dzięki której urządzenie dociera do najtrudniej dostępnych nawet miejsc. Nie powoduje podrażnień, czy mikrouszkodzeń skóry, nie wymaga specjalistcznej wiedzy anatomicznej.
Kuracja Environ Anti-Aging Eye Treatments jest całkowicie bezpieczna i polecana do użytku w domowym zaciszu.