Environ Focus-Cit – opinie

gru 11, 2016 by

Environ Focus-Cit – opinie

My kobiety uwielbiamy poddawać się zabiegom pielęgnacyjnym. W gabinetach kosmetycznych można się odprężyć i zadziałać na rzecz skóry. Kosmetologia jest dziedziną, która coraz bardziej się rozwija. Obecnie można samemu w domu wykonywać wiele zabiegów, które jeszcze kilka lat temu sprawowali profesjonalni dermatolodzy. Dzięki temu, że do kosmetyki włącza się coraz więcej nowinek technologicznych, stosowanie urządzeń poprawiających stan skóry, może odbywać się już w domowym zaciszu, lub jak kto woli, w łazience. Tak więc jeżeli nie macie ostatnio czasu na kosmetyczkę, lub szybki wypad do SPA, koniecznie poznajcie Environ Focus-Cit.

Przebarwienia, blizny i zmarszczki

Roll Cit Environ Wałeczek

Gdybym zapytała Cię dzisiaj jak wygląda idealna skóra, co być odpowiedziała? Moje koleżanki na to pytanie odpowiadają, że przede wszystkim powinna być nawilżona, jednolita i młoda. Oczywiście każda z nas ma nawet najdrobniejsze mankamenty, ale z małą pomocą urządzeń pielęgnacyjnych i kosmetyków można je profesjonalnie zamaskować, lub nawet zredukować. Environ Focus-Cit to właśnie jeden z takich gadżetów. Jeżeli słyszałyście kiedyś o zabiegu mezoterapii, to, to jest właśnie jego odpowiednik, ale w mniejszej i domowej formie. Oczywiście istnieje kilka rodzajów mezoterapii, ale Environ Focus-Cit to alternatywa dla tej mikroigłowej. Wałeczek wyposażony jest w małe igiełki, które za zadanie mają nakłuwać cerę, aby składniki aktywne mogły przedostać się wgłąb cery. Co więcej, powodowanie mikrourazów sprawia, że skóra produkuje większe ilości elastyny i kolagenu, tak więc Environ Focus-Cit idealnie nadaje się do cery poznaczonej zmarszczkami i bliznami.

Zrób to sama w domu

Wiele kobiet boi się zabiegów wykonywanych w gabinetach dermatologicznych. Niektóre maszyny nie wyglądają zachęcająco, a obecnie na rynku jest tylu specjalistów, że nie do końca wiadomo komu ufać. Tak więc Environ Focus-Cit może okazać się dla nich naprawdę dobrym rozwiązaniem. Wałeczek ma ładną niebieską obudowę i nie odstrasza. Akurat ten rodzaj rollera przeznaczony jest na najmniejsze i najbardziej delikatne obszary skóry, takie jak górna warga, płatki nosa, czy powieki. Z uwagi na swoje mocne działanie anti-agingowe marka Environ stworzyła więc urządzenie przeznaczone tylko do wybranych partii twarzy. W ofercie posiada również większy roller, który pomaga zwalczać, na przykład cellulit. Co ciekawe Environ Focus-Cit nie podrażnia skóry, a zabieg nim jest w pełni bezbolesny. Niech więc nie przeraża was wizja mikronakłuć, ponieważ są one naprawdę mikro.

environ focus-cit

Stosowanie Environ Focus-Cit

Najważniejszą rzeczą podczas użytkowania rollera jest dbanie o jego czystość. Po każdym zabiegu należy go dokładnie oczyścić specjalnym płynem, który można kupić wraz z Environ Focus-Cit. To bardzo ważne, ponieważ roller zwiększa penetrację do głębszych warstw skóry, przez co przedostają się wgłąb niej składniki aktywne zastosowane podczas zabiegu. Niepoprawne oczyszczenie Environ Focus-Cit może spowodować, że wgłąb skóry przedostaną się zanieczyszczenia. Tak więc pamiętajcie o zachowaniu higieny, tym bardziej, że Environ Focus-Cit bardzo łatwo się czyści i zajmuje to tylko chwilkę. Wykonując zabieg Environ Focus-Cit oczyśćcie przednio skórę i naciągnijcie są. Możecie mikronakłuwać cerę partiami, wtedy łatwo można wykonać zabieg równomiernie, przez co efekty są bardzo satysfakcjonujące.

Related Posts

Share This