AVST Eye Make-Up Remover

sie 27, 2016 by

AVST Eye Make-Up Remover

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna. Nie bez powodu na niektórych kosmetykach umieszcza się informację, aby omijać okolicę oczu oraz ust. Są to obszary, które łatwo ulegają podrażnieniom oraz nadmiernie wysuszają się. Pomimo ostrzeżeń na wielu produktach do demakijażu twarzy, aby nie stosować danego mleczka na delikatne okolice oczu, dużo osób ignoruje tą informację. Mimo, że dany produkt nie szczypie, warto przestrzegać zaleceń, ponieważ być może zawiera substancje zbyt silne na obszar oczu, które mogą podrażniać, lub przebarwiać skórę. Warto więc czytać zalecenia producentów i stosować odpowiednie kosmetyki na dane partie ciała.

Marka Environ posiada w swojej ofercie bardzo dobry płyn do demakijażu oczu o nazwie AVST Eye Make-Up Remover. Jego największą zaletą jest to, że w ogóle nie uczula oraz nie podrażnia. Można go stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych, ponieważ jest wyjątkowo delikatny. Marka Environ wiedziała co robi produkując Environ AVST Eye Make-Up Remover. Płyn do demakijażu należy bowiem zaaplikować na wacik kosmetyczny, a następnie przycisnąć do oka i odczekać chwilkę, aby eyeliner, lub tusz do rzęs miały okazję się rozpuścić. Skóra wokół oczu jest niesamowicie delikatna, a najgorsze co można zrobić to nadmiernie ją naciągnąć. Właśnie w ten sposób powstaje wiele zmarszczek. Pielęgnując obszar wokół oka nie należy skóry masować, ani rozciągać, ponieważ działa to na jej niekorzyść. Aby nie dodać sobie kilku nowych zmarszczek, okolice oczu należy delikatnie oklepywać opuszkami palców, a następnie poczekać do wchłonięcia się preparatu, który aktualnie używamy. Nie ważne czy jest to krem, czy serum. Podobnie plasuje się sprawa z płynem do demakijażu. Zamiast trzeć oczy wacikiem, co nie tylko rozciąga skórę, ale również osłabia i wyrywa rzęsy, warto delikatnie przyłożyć wacik i poczekać aż proces demakijażu wykona się sam. Environ AVST Eye Make-Up Remover zawiera w składzie panthenol tak więc nie martwcie się potencjalnymi podrażnieniami, ponieważ zostaną one natychmiastowo zredukowane. Co ciekawe producent poleca Environ AVST Eye Make-Up Remover jako kompres na oczy. Rzeczywiście płyn bardzo dobrze regeneruje oraz odświeża skórę. Odpowiedni demakijaż pozwala na zachowanie cery w dobrej kondycji. Oczyszczanie oczu wpływa nie tylko na stan powiek, ale również rzęs, warto więc wykonywać je poprawnie. Malując rzęsy tuszami i rozczesując je i tak nadwyręża się ich kondycję. Nie polecam więc dodatkowo osłabiać ich podczas wykonywania demakijażu. Obszar wokół oczu to bardzo istotna okolica, która wpływa na ogólny wygląd danej osoby. Stosowanie odpowiednich kosmetyków pozwala na utrzymanie twarzy w promiennej kondycji.

Environ AVST Eye Make-Up Remover to płyn do demakijażu stworzony z myślą o alergikach oraz osobach noszących soczewki kontaktowe. Stosowanie płynu jest wygodne, a sam produkt jest bardzo wydajny i starcza na długą pielęgnację.