Environ Advanced Vitamin Face Therapy – Kuracja witaminowa AVST na twarz

maj 18, 2015 by

  Environ Advanced Vitamin Face Therapy – Kuracja witaminowa AVST na twarz

Po lecie skóra staje się szorstka, sucha i łuszcząca. Dlatego marka Environ przygotowała specjalny zestaw, który jest intensywną kuracją witaminową nadająca się dla każdego rodzaju cery. Przywraca skórze witalność, odpowiedni poziom nawilżenia oraz młodzieńczy blask. W skład zestawu wchodzą:

Environ AVST 1 – delikatny krem, który może być stosowany nawet u dzieci. Zawiera najniższe stężenia witamin A i C z wszystkich kremów do terapii witaminowej AVST. Witamina C rozjaśnia hiperpigmentacje oraz ujednolica koloryt skóry. Krem, dzięki obecności witaminy A posiada właściwości regenerujące, przeciwrodnikowe, łagodzi skutki fotostarzenia oraz działa antyseptycznie.

Roll-Cit –  to wałek kosmetyczny przeznaczony do mikronakłuwania, ułatwiając tym samym przenikanie substancji aktywnych z produktów Environ w głąb skóry, dzięki czemu działają one skuteczniej.

Cleaning Solution Roll-Cit –  przeznaczony jest do czyszczenia wałków kosmetycznych Roll-Cit. Oczyszcza rollery z pozostałości naskórka, zapewniając dalsze bezpieczne jego stosowanie.

Regularne używanie Roll-Citu i kremu AVST1 sprawia, że skóra staje się promienna, rozświetlona i widocznie odmłodzona.

Ten jak i inne produkty firmy Environ znajdziesz na: www.sklepestetyka.pl/