Murad Skin Perfecting Lotion – recenzja lotionu

lut 24, 2016 by

Murad Skin Perfecting Lotion – recenzja lotionu

Perfekcyjna – taka powinna być skóra każdej kobiety. Nieskazitelna cera wzbudza zachwyt za każdym razem. Rozszerzone pory nie są atrakcyjne, tym bardziej świecąca, tłusta skóra. Ale spokojnie istnieją preparaty, które skutecznie wspomogą Twoją pracę o piękną skórę.

Tutaj pełna oferta producenta: www.sklepestetyka.pl/murad

Skin Perfecting Lotion to cudowny produkt, w miarę młodej marki Murad. Pomimo, że istnieje n a rynku dopiero 10 lat, firma zyskała już stałe grono klientek. Zapewne stało się tak  ze względu na świetne działanie produktów. Skin Perfecting Lotion skierowany jest do kobiet ze skórą problematyczną, na której widnieje wiele zaskórników i wyprysków. Dzięki zawartości retinolu, który nie raz udowodnił swoje wyjątkowe działanie, produkt super stymuluje skórę do odnowy oraz złuszcza martwe komórki. Dzięki temu cera jest widocznie zmieniona na zdrowszą i bardziej gładką.

Skin Perfecting Lotion również zwęża pory, oraz hamuje wydzielanie sebum, tym samym redukując zmiany skórne oraz zapobiegając powstawaniu nowych wyprysków. Krem świetnie matowi skórę, przez co świetnie nadaje się pod makijaż, ładnie przedłuża działanie podkładu, a po oczyszczeniu skóry napina ją.

Related Posts

Share This